ХТО БАЖАЄ НА МІСЬКУ ДОШКУ ПОШАНИ?

00233998Виконавчий комітет міської ради запрошує керівників трудових колективів та профспілкових організацій міста подавати кандидатури претендентів на занесення на міську Дошку пошани.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Пропозиції прийматимуться до 23 липня.

Виконавчий комітет міської ради щороку, до Дня незалежності України, ухвалює рішення про занесення на міську Дошку пошани кращих трудових колективів та окремих громадян. Сподіваємося, що таку відзнаку отримають найдостойніші.

Комментарии

 • LEON:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 1

  Чудовий момент потренуватися люстраційному комітету.

 • А мені цікаво:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 1

  Панаскевича туди!!!!!!!!!!!! І мера!!!!!!!!! Хай висять!

 • Пронира:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 0

  Дошку пошани перетворити на люстраційний екран… тимчасово))

 • Мирон:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 0

  Побачимо підлизників.

 • володимир:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 2

  На дошку пошани потрібно почепити гниду грушка, воно падло замість бронижелетів купило тепловізори, і причому ще й обдурив районну адміністрацію, поїхавши до ОДА сам і черговий раз підставив колег. Тобі падло грушко , щоб ти зрозумів що таке бронижилети потрібно свого виродка синка, доречі також злодія , відправити на війну з біноклем замість бронижилета. Ти скот, гроші дійсно здавала громада, і не тобі одному вирішувати що за них купляти, чи ти і тут знайшов відкатні?

 • А мені цікаво:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 0

  Як це телевізори купив? Коли? Ось днями ? Ці гроші, що нещодавно збирали? Поясніть, що ви маєте на увазі?

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 1

  Поряд з дошкою пошани потрібно поставити дошку ганьби. Почепити туди пожиттєво злодіїв Грушка, Дреженкова, продажних депутатів: Щербину, Бойка, Терещенка, Денисюк, Кубряка, Владику, Сташка. А також їх брехливого рупора холуя Поноскевича. А дошку ганьби назвати “Злодії та їх прибічники”. Незабаром вибори потрібно щоб люди знали хто є хто.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Войти