ХИТРИЙ ПУТІН РОЗПОЧАВ ВІЙНУ ПРОТИ ПАНАСКЕВИЧА

150831_116703901728664_5096674_nУ понеділок на зборах ГФ «Народна самооборона» та ГО «Народне віче» було заслухано редактора міської газети «Я та місто». Слухали пана Панаскевича з приводу опублікування матеріал «ПР і БЮТ по-Хмільницькі, який був підписаний від імені Народного віче. Оскільки ніхто з представників цієї громадської організації такого матеріалу не подавав, було прийняте рішення заслухати пояснення редактора.

За словами Панаскевича на його поштову скриньку надійшов лист із цим матеріалом, який він опублікував без єдиної правки. А коли після виходу газети почали телефонувати з Народного віче, мовляв, що робиться ми такого листа вам не направляли, хвацький редактор кинувся за доказами, але сталося диво: скринька з якої було направлено листа зникла.

- «Але нічого я доведу що мене підставили»- сказав Панаскевич, і розповів яким чином.  За його словами коріння цього злочину сягає аж в Росію, оскільки представництв, цього інтернет провайдера, на якому була створена скринька, для того аби підставити  «об’єктивного журналіста», в Україні немає.  Слухали редактора і не знали що робити, плакати чи сміятись, всім ставало зрозуміло хитрий Путін розпочав війну проти Панаскевича і найперше що він  хоче зробити це посварити «чесного, об’єктивного журналіста»  з ГО «Народне віче», але редактор впевнений що йому це не вдасться.

– «Я направлю офіційні запити в Росію і ми дізнаємось хто це зробив» - сказав доповідач, а потім додав: «А може і не дізнаємось».

Редактор рішуче налаштований. І, можливо, аби довести свою правоту і знайти тих, хто його підставив  йому доведеться звернутись в ООН, НАТО і якщо вони не допоможуть то в військову базу США «Пентагон». Удачі.

Комментарии

 • Мегофон:

  Ваша оцінка: Thumb up 14 Thumb down 6

  це, що першоквітневий розіграш?

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 0

  Ні, це Поноскевич так виправдовувся перед Народним віче. Казав що буде подавати офіційні запити на російських провадерів. Бо саме від них прийшов провокаційний лист за підписом Народного віче.

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 0

  Чмо якесь, а не рішучий редактор.

 • Валентин:

  Ваша оцінка: Thumb up 23 Thumb down 1

  Чмо якесь, а не рішучий редактор.

 • Валентин:

  Ваша оцінка: Thumb up 24 Thumb down 1

  Поноскевич стає журналістом без кордонів. Воно направить офіційний запит в Росію))))))))  сміхолюдник прибитий.

 • LEON:

  Ваша оцінка: Thumb up 18 Thumb down 1

  Бульварна газетьонка і вульгарний редактор.

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 12 Thumb down 0

  Цей (…) вже зовсім з глузду з’їхав. Мало того що написало брехню в своїй рабській газтці, то воно ще й таку ахінею несе людям на зборах. Йому потрібно пройти огляд в усіх лікарів, особливо психіатра.  Воно зовсім неадекватне. 

 • папа:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 0

  ці статті Василь з Петром писали, а воно в газету їх запустило бо їм дупу лиже!
  Коли їх вже посадять!

 • Пронира:

  Ваша оцінка: Thumb up 20 Thumb down 1

  Те що потаскевич рідкісний мудак немає жодного сумніву… Але в мене виникає враження, що він просто знущається над місцевими “революціонерами”, виступаючи рупором місцевої влади демонструючи несприйняття та зневагу до цих організацій. Не зовсім обізнаний перебігом подій тієї сходки, але хотілося дізнатись на чому завершили… або на кому?))

 • Мегофон:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 2

  чорний піар – теж піар. зато його зараз обговорюють))  честь. до речі він на дошці пошани висів, так, що куди ще нам всім братися. може йому Путін за це позаздрив і почав підставляти….

 • А мені цікаво:

  Ваша оцінка: Thumb up 11 Thumb down 1

  Ой, так і справді!!! Сергійчику всі заздрять!!! Хай Бог милує!

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 1

  Поноскевич провокатор. Він весь час видає неправдиву інформацію. За це треба карати.

 • Валентин:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 1

  Дивлюсь на фото на головній сторінці форуму, і таке врження ніби переглядаєш картотеку психлікані

 • і шо?:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 0

  ну не получилось…

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 0

  В кого – в Путіна чи Панаскевича?)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Войти