ОКРУГ №13 ПОПОВНИВСЯ ЩЕ 5 КАНДИДАТАМИ

завантаженняЦентральна виборча комісія зареєструвала ще п’ятьох кандидатів в депутати на окрузі №13, до якого входить місто Хмільник та Хмільницький район.

Ними стали такі особи:

Ісаков Ігор Анатолійович. Народився 5 серпня 1973 року в селі Павлівка Калинівського району Вінницької області, освіта незакінчена вища, проходить військову службу за призовом під час мобілізації, заступник командира взводу, 24 батальйон територіальної оборони "Айдар", безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування. Програма кандидата…

Куц Олег Миколайович. Народився 7 липня 1987 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. Програма кандидата…

Мустя Сергій Олександрович. Народився 6 жовтня 1985 року в місті Первомайськ Миколаївської області, освіта вища, директор, ПП "Де Юре Консалтинг", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Програма кандидата…

Павлов Федір Петрович. Народився 18 листопада 1971 року в хуторі Кастирка Костянтинівського району Ростовської області, Росія, освіта загальна середня, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Козятин Вінницької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

Програма кандидата…

Філімонова Ірина Іванівна. Народилася 11 грудня 1985 року в смт Березне Рівненської області, освіта вища, тимчасово не працює, член Аграрної партії України, проживає в місті Березне Ріненської області, судимість відсутня, самовисування.

Програма кандидата…

Комментарии

 • Поліна:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 0

  Так і хочеться вигукнути: “Товарищи, кто все эти люди???” Бо дійсно, хто?… Із 9-ти наявних кандидатів знаю лише 2-х та про 1-го чула. Решта ну зовсім ніяк… І голосувати ні за кого… Отака *****, малята, як сказав би дід Панас… Вибачте за грубість, та вже якось накипіло.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 0

  Сподіваюся. що всі ці кандидати планують зустрітися з виборцями. От тоді можна буде й познайомитися…)

 • khmelnik:

  Ваша оцінка: Thumb up 5 Thumb down 0

  Обіцянки-обіцянки.

 • anonim:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 0

  Гуглим:

  Можливо однофамілиця )
  Контактна особа для акредитації – Філімонова Ірина Іванівна, телефон (044) 235-11-32 Акредитація засобів масової інформації проводиться до 18.00 години 24 квітня 2014 року.
  Новини Європейської партії України
  2014.04.23 11:48

  КУЦ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ https://vk.com/id8623198

  Павлов Федір Петрович https://vk.com/id20360156 Ростовської області, Росія, – Політична партія “Опозиційний блок”. На минулих виборах довірена особа регіонала Костирко Дмитра Олександровича

  Ясно-понятно

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 12 Thumb down 2

  Все это технические кандидаты. Большая половина из них работает на Катеринчука. Это все те же схемы, что были и на прошлых выборах.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 3

  Человек регистрируется, потом он имеет право поставить своих людей в участи, и т п. Эти , никому неведомые кандидаты потом льют грязь на других реальных кандидатов – оппонентов их кандидата, тягают их по судах за всякую хрень . А в целом всех их и все процессы контролирует один главный кандидат.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 3

  Так было и на прошлых выборах. Суды были разные, по разным причинам и от разных человек кандидатов. А юристы у всех были одни и те же. Господина Катеринчука. Ничем человек не брезгает ни грязью, ни подкупом избирателей.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 6

  И как в прошлый раз все тех кандидаты молодые, безработные, без родные и как обычно или работают в Киеве или живут. Как видно фантазии у команды Катеринчука на больше нет

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 8

  ))) Ага… Всі технічні і всі Катеринчукові…))) Особливо Федір Павлов, якого висунув Опозиційний блок…))) Ржунімажу…)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 3

  Написано большая половина , а не все Виталий. Читайте внимательно.А для того чтобы убедится в этом самолично, возьмите и один раз попробуйте балатироваться по нашему округу. И потом вопросов лишних или комментариев с Вашей стороны больше не будет. Это надо почувствовать на собственном опыте.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 3

  Ремарочка, балатироваться надо вместе с Катеринчуком, но только как оппонент. По настоящему. И как говорится будем посмотреть что Вы после этого скажете.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 11 Thumb down 3

  И тогда ржать Виталий не будете, когда попробуете. Будет не до смеха, а будет противно и за державу обидно.

 • КАРКУША:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 9

  Да ты ведьма!

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 5 Thumb down 10

  ))) Я не збираюся балотуватися. Тому що вважаю, що кожен має займатися своєю справою, а не пертися, за будь яку ціну, до корита… В мене своя робота, в когось гарно виходить бути підприємцем, в когось – гарно виходить організовувати марш вишиванок та вирощувати троянди… А хтось розбирається в законодавстві та нормотворчості… От якось так… Так що дозвольте мені все ж таки не балотуватися, а просто поржати з Ваших коментарів…)))

 • Хмільничанин:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 9

  І справді хочеться ПОСМІЯТИСЯ по повній в наш нелегкий час .але коментарі волі це повний отстой.

 • Єдина Країна:

  Ваша оцінка: Thumb up 11 Thumb down 2

  Смішно комусь чи не смішно з коментаріїв Волі, але те що вона пише це істинна правда!!!!!

 • Хмільничанин:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 9

  або правда по -ЮРЧИШИНСЬКИ.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 11 Thumb down 0

  Это правда от самой себя, а не от кого-то. Я вполне самодостаточный человек чтобы ни от кого не зависеть и ни на кого не работать. Одно сложно понять, отчего Вам Виталий смешно? Вам не нравится то, что у я говорю правду о методах кандидатов? Так я думаю, что знаю эту правду из нутри и больше Вас. И это действительно так. Я не могу утверждать сколько именно технических кандидатов в этой компании у Катеринчука, зато знаю сколько их было в прошлой. Так в чем прикол? В чем причина Вашего смеха ? И я не посылаю Вас идти балатироваться в прямом смысле, просто чтобы Вам сказать мне что это смешной или что это не так, Вам тогда надо самому там побывать и поучаствовать. А так Ваш смех и все Ваши и других отрицание это чистой воды некомпетентность и смеялся нужно с Вас, что Вы отрицаете явные вещи.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 11

  Прикол в тому, що я знаю, хто пише під ніком “Воля”…)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 2

  И что из того? Я пишу неправду? Или Вы лучше меня знаете выборы из нутри и как там варится эта кухня?

 • Козарлюга:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 2

  А чо так, в Ісакова І.А. нормальна така программа, вже не прийдеться бюлетень розмальовувати матюками, можна буде проголосувати хоч за когось. А взагалі хочу в депутати Семена Семенченка!!!!!

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 10

  Мене завжди вражають своєю недалекістю люди, які починають умнічати та ставити себе вище за когось. Ну от звідки Ви, пані Воли, знаєте про те, що знаю я про вибори?))) Чому Ви навіть не припускаєте, що я справді можк знати більше за Вас?))) Що може я свого часу пройшов відповідне навчання в Інституті політичної освіти, був кандидатом в депутати, працював у виборчих штабах, був довіреною особою кандидата в депутати Верховної Ради?))) Не приходило в голову. що це справді може бути так?))) Задумайтеся, бо переконувати не збираюся. але воно Вам знадобиться точно…)))

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 5

  Козарлюго, а чому в депутати потрібно Семенченка?)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 0

  Виталий, никоим образом не хочу Вас обидеть своими умничаньями или поставить выше себя. Просто Вы отходит от частного к общему. Мы с Вами говорим о конкретных выборах и о методах конкретного человека, а не в общем о выборах. И в данном случае я знаю больше Вас. Поэтому и говорю, поучаствуйте с Катеринчуком на выборах и будете знать есть ли среди этих людей технические кандидаты или нет. А потом и нам расскажите и опровергните мои слова, как голословные.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 8

  ))) А може Ви просто розкажете. що знаєте, а ми вже тоді висновки зробимо. А то зареєструватися кандидатом в депутати вже не встигну. щоб самому все побачити…)))

 • Неверю:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 0

  Вообще, я не очень понимаю, ход мышления украинских депутатов и прочих адептов культа золотого тельца. Народ у нас кроткий и миролюбивый, всеми силами намекает правящему режиму, что, мол, ребята, заканчиваете этот цирк с «псевдоочищением» власти. Сначала намекают тонко и издалека, аккуратно раскладывая чиновничью сволочь по мусорным бакам. Потом намекают толще — набили область лица Шуфричу.
  На Банковой, видимо, ждут, когда начнут вешать на фонарях, ибо, как не распознать признаки дегуманизации протеста, при таком обилии симптомов, лично я не понимаю. Требования народа чисты и прозрачны, как слеза комсомолки — убрать из власти всех коррупционеров и прислужников прошлого режима. Закон о люстрации готов, осталось его только подписать и можно считать, что движение в правильном направлении начато.

  Но не так все просто в нашем колхозе. Генпрокурор Ярема вдруг вспомнил, что в стране есть Конституция, и некоторые ее нормы, в законе о люстрации, нагло попраны. Товарища Ярему, например, не смущает, что Петр Алексеевич буквально недавно подписал закон про особый статус Донбасса и про какую то «полуамнистию» для хулиганья ДНР. Странная штука получается. Например, лично я, как гражданин Украины и житель Луганска, сегодня не могу вернуться домой. Видимо, потому, что меня там за первое упоминание о Конституции Украины отправят досматривать шурф или пристрелят, как собаку. А ведь Конституция Украины, мне, как гражданину, четко гарантирует мои права (прочитайте хотя бы первые 10 пунктов). Гарантом исполнения моих конституционных прав выступает Президент Украины, о чем он торжественно клянется на инаугурации, положа руку на сердце. Я считаю, что мои конституционные права и права десятков тысяч таких же людей как я грубо нарушены, если не намеренно, то в результате преступной халатности или бездеятельности. И это не говоря про отсутствие защиты государством частной собственности граждан на территории Восточной Украины. А если не можете защитить нас, так где компенсации и выплаты? Кто вернет тысячам людей их жилье, которое разрушено или конфисковано бандитами? Можем список адресов дать? Пойдите и верните мне мою квартиру на территорию, которая входит в юрисдикцию Конституции Украины. Тишина. Не шуршат бумажки в кабинетах, не стучат печатные машинки. Видимо, на простых граждан чаяния Яремы по соблюдению Конституции не распространяются.

  Да и какие там граждане, когда тут своего оболтуса пристроить надо. Место освободилось, а в 26 лет стать руководителем ключевого подразделения Государственной регистрационной службы — Департамента государственной регистрации прав на недвижимое имущество, не каждый день предлагают. Так что, вы, товарищи беженцы, пока поскитайтесь по вокзалам и ночлежкам без средств к существованию, а вот генпрокурор, как только освободится, сразу займется вашими проблемами. Кстати, на вопрос журналистов, мол, а как так вышло, Виталий Григорьевич ответил, что сынишка его человек моральный, интеллектуальный, взяток не берет и за 6,5 впахивает (под это описание, кстати, пол Киева подпадает) и достоин этой работы как никто другой. Очень напомнило диалог Найема с Янковичем.

  Но нет вины генпрокурора в том, что сына пристроить хочет. Президент Петр Алексеевич, вон, тоже свое чадо в Раду протаскивает. А почему бы и нет. У нас сейчас вообще не высший законодательный орган будет, а клуб друзей фронтовиков. Сплошные комбаты, участники боевых действий да пленные летчии. Правильно, фронтовое братство это вам не хухры-мухры, а люди закаленные с «чувством локтя». Так что был у нас Саша-стоматолог, а теперь будет Леша-пехотинец. По-новому живем, если кто не понял.

  Не меньше удивил и Арсен Борисович Аваков, который осудил «народную люстрацию» с мордобитием Шуфрича. Мол, посмотрят на вас приличные господа из Европы и США, граждане радикалы, и станет им взападло иметь с нами дело, дикарями-необузданными. А мы ведь так рассчитываем на их бабло (подумал про себя министр). Странное дело получается, как в Фейсбуке писать, мол «валите лысого никого не тронем» (снос Ленина в Харькове, если метафора слишком глубока) так это нормально, а как морду коррупционеру набили, так сразу обзываться. Хотелось бы ясности, господин министр, потому, как самовольный снос памятника Ильичу точно подпадает, если не под статью о вандализме и порче госимущества, то, как минимум, на хулиганку тянет. Вы там у себя определитесь в министерстве, вам как больше нравится, по справедливости или по закону. А то старому другу Гепе, вы, «козу» знатную показали, правда, чужими руками. А теперь, как знакомым морду бить начали, так вы засуетились. Эх…

  В общем, есть полное ощущение, что нынешняя властная верхушка, во главе с Порошенко, строит отношения с населением по принципу вкл/выкл. Надо умереть за Донбасс — вкл. Петр Алексеевич, что-то мутит с перемирием — выкл. Хочется народной любви и поддержки — вкл. Закон про люстрацию покосит половину своего же блока — выкл. Есть ощущение, что Порошенко и компания не очень адекватно оценивают ситуацию в стране, потому как ПОЛУЧИТЬ 72% поддержки населения и ОПРАВДАТЬ НАДЕЖДУ 72% населения, это, уважаемые, совершенно разные вещи. Так, что не доводите до греха разгневанных горожан — начинайте жить по-новому. По-хорошему.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 6

  Ви знаєте. полінувався я дочитати до кінця… Переконаний, що більшість з того. про що Ви пишете – чистісінька правда. АЛЕ! Тільки не те, що стосується люстрації та народу. який її вимагає… Чому? До тому. що для того, щоб не допустити в раду “адептів золотого тельця” не потрібен якийсь закон про люстрацію… Достатньо закону про вибори… Не варто просто за таких голосувати… і все – люстрація забезпечена, принаймні в депутатському корпусі… А як Ви думаєте – що матимемо насправді? Правильно – той самий народ, який розсовує по смітниках “адептів” їх до влади й приведе… А потім буде нарікати на Ярему, Авакова, Порошенка… А може не варто? Може потрібно згадати класика, який писав, що нєфіг нарікати на дзеркало, якщо мордака крива?

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 0

  Думаю Виталий, что для того чтобы Вы не ржали до невозможности от моих слов, прикинтесь сторонником Катеринчука, и проедьтесь по округу. Проведите свое, так называемое расследование. И вам доверчивый народ расскажет и покажет все как было и что давала команда К. Как и какими методами он работал. Лучше убедится один раз самому, чем десять раз послушать. А потом сами и напишете об этом , чтобы народ понимал за кого им голосовать.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 9

  Тобто самі ви. пані воля, нічого конкретного сказати не можете… А шкода – я б почитав і читачі також би оцінили)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 1

  Виталий, не перекручивайте написанное. Когда я Вам пишу, как на самом деле было с техническими кандидатами на прошлых выборах, Вам хочется смеяться. А когда я Вам,предлагаю в этом убедится лично, Вы говорите , что я не могу сказать ничего конкретного.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 9 Thumb down 1

  В отличие от многих я могу все. И кроме Бога никого не боюсь и не перед кем не пресмыкаюсь и ни от кого не завишу. А если для Вас вопрос истины , тогда убедитесь в нем лично.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 1

  И если надо будет что то доказать или показать, то это без проблем. Потому что у меня на руках решения судов, от левых кандидатов Катеринчука и доказательства, что везде были в судах его представители. Я могу с точностью до одного стакана показать сколько, когда и чего давала команда Катеринчука по школах, по сельских советах. Сколько и кому и когда давали по тысяче гривен многодетным семьям. Это все непрямой подкуп избирателей. Вопрос в другом, что это поменяет сейчас, и кто поменяет сознание людей чтобы они больше не брали подачек и не голосовали за деньги .

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 9

  Дааа… Відкрили таємницю… Тіпа ніхто не знає про технічних кандидатів на минулих виборах… Чи напевно важко стягнути судові рішення з реєстру…))) А про тисячу гривень, про школи та сільради, а також про троянди я й сам можу багато що розповісти…)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 1

  Розы для Хмельника и для двух или трех школ, это единственное что кандидат Добруцкий подарил. Если вы на это намекаете.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 9

  Так шо не нада ля-ля… Тут важлива не кількість, а наявність…

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 1

  Дааааа. Вообще не понятна тогда Ваша логика пане Виталию. Вначале диалога в этом разделе я написала что из зарегистрированных кандидатов наверно большая половина опять технические кандидаты . Но Вы похихикали от моих над ними. А сейчас, спустя пару дней общения с легкостью говорите, что это и так всем понятно по тех кандидатам и о подкупе. Так вы определитесь мо своей позицией и со своими комментариями.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 9

  Пані Воля. Я давно визначився з своєю позицією!))) і полягає вона якраз в тому, що ні один кандидат, включаючи і Добруцького, не відрізняються за своєю суттю один від одного… От і вся математика…)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 1

  Цветы , это самое прекрастное что может быть. Я бы лично призвала все кандидатов сажать цветы и деревья во время предвыборной компании. Вместо того чтобы давать людям подачки. Представляешь Виталий какая бы Украина цветущая и зеленая. Это прекрасно, что Добруцкий посадил столько роз в городе. Я думаю, что если бы он надумался снова баллотироваться, то на этот раз озеленил бы Хмельник еще в десять раз больше. Не зависимо как бы за него голосовали. Виталий, я Вас уважаю как человека. И каждый из нас имеет право на свое мнение. И важно, что оно у нас с Вами есть. Кто знает, может когда-нибудь мы с Вами возьмем и пойдем в политику )))))).

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 7

  А я закликаю садити всіх кандидатів, які під час иборчої кампанії, саджають квіти, роздають гречку чи ще якусь фігню. Тому що все це – прихований підкуп виборців. І доказ тому в Ваших же словах: Добруцький зробив би це не через щирість намірів, а лише тоді, коли б балотувався знову…
  А щодо того. щоб балотуватися самому… Ну вибачте – я не на стільки обізнаний в законотворчості, щоб претендувати на місце у Верховній Раді. Тому що депутат в раді має не квіточки садити, не блогодійністю займатися і не давати якісь подачки виборцю: мін має ініціювати та голосувати за законопроекти. Але якщо Ви відчуваєте в собі такі сили – будь ласка, але без мене…)))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 2

  Ой,ну Виталий, это уже даже не смешно. Вы даже не представляете себе сколько тот же Добруцкий и без выборов делает благотворительности и сколько сажает цветов и деревьев. И не путайте праведное с грешным. И что это за категоричность в Ваших словах, что баллотироваться в ВС должны люди обiзнанi в законотворчостi. И , если Вы не обратили внимание, то хочу Вам сказать, что после фразы “мы с Вами уйдем в политику” я поставила ))))). Это означает улыбка. Я прикольнулась, а Вы все так в серьез .

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 2

  И еще одно, на последок. К Вашему и других сведению, Добруцкий розы по школам и другим местам развозил ПОСЛЕ выборов. И это очень легко Вам Виталий проверить. Просто спросить любого директора школы и спорт школы. Он это сделал для того, чтобы его не обвинили в подкупе избирателей. И сделал это после того , как проиграл выборы. Вот так-то многоуважаемый Виталий. Все было по-честному и искренне.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 5

  Я Вас прошюююю…))) Можна подумати, що хтось з кандидатів колись визнає, що підкуплював, хоча й не прямо. виборців… Всі пуськи і янголятка…)))
  Ще раз кажу: ЖОДНЕ з кандидатів не відрізняється один від одного. Тільки в кожного підхід різний…

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 1

  Виталий, примите мои увереня в совершеннейшем к Вам почтении.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 2

  Взаємно, але суті це не міняє…)))

 • Козарлюга:

  Ваша оцінка: Thumb up 10 Thumb down 2

  Пане Віталій: вибачаюсь за затримку, тільки що прочитав Ваше запитання, чому за Семенченка? Не обов”язково саме за нього, можна за Березу, Парасюка… Тому що мені імпонують люди, які є патріотами України, які не зіпсовані політикою, які щось роблять щоб змінити світ на краще, не продажні. Саме завдяки подібним людям переміг Майдан, та тримається мир у нашому домі, тому що якби не вони, “бидло”, яке називає себе “ополчєнієм”, віджимало б машини і квартири в Дніпропетровську, Запоріжжі, Херсоні. Маргіналів вистачає. Чхати вони хотіли на всі домовленості. А ще я не хочу бачити у ВР України людей, які свої шкурні інтереси ставлять вище за інтереси народу України. За 23 роки незалежності у нас не було політиків які думали про державу. У владу йшли щоб збагатитись. Я особисто хочу змін, хочу жити як живуть у Польщі, Литві, Чехії. І ще багато чого просто вже пізно, і мені ліньки друкувати :-)

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 8

  Козарлюго, я також хочу жити, як в Чехії чи Польщі… І саме тому вважаю, що нєфіг семенченкам і парасюкам робити в парламенті. Тому що кидати коктейлі Молотова і писати закони – трішки різні речі. чи не так? А то в нас якась херня виходить: кинув коктейль Молотова влучно – і ти вже депутат. відрізали кусок вуха – і ти вже міністр… А якого хера? І депутат, і міністр мають бути передусім професіоналами… Кожен має займатися тим, що краще виходить. Вміє Семенюк воювати? Честь йому і хвала, але хай тим і займається… А то таке враження, що впроваджуємо тезу комуністичної доби, коли державою могла керувати й кухарка… Тільки з однією поправкою: кухарка має бути патріотом! )))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 12 Thumb down 2

  Полностью согласна с Казарлюгой. В парламент сейчас, в этот переходной период ,должны придти патриоты. Всех этих прохиндеев надо сменить. Навести порядок, а потом пусть приходят профессионалы. По другому не получится. Семенсенко и другие воюют и готовы воевать дальше. Но в то время,когда они там погибают, эти профессионалы даже законы необходимые для той же армии принять не могут .

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 3

  Я думаю, что сейчас нам помогут европейские страны разобраться с нашими законами. Привести их в порядок. А вот чтобы дать им жизнь, чтобы они заработали и нужны патриоты, которые за них проголосуют. А не те шкурники, которые там сейчас сидят и вновь туда прутся любой ценой. Я за патриотов.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 3

  И еще одно, я долгое время работала в парламенте. Знаю эту кухню из нутри. И если Вы Виталий думаете, что наши депутаты сидят и занимаются законотворчеством, то Вы глубоко ошибаетесь. Это всё решалова. А законы и дополнения к ним в большинстве случае пишут умники-помошники или сведомые в этом деле люди.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 2

  А если и принимают прямое участие , то в большинстве случае это тогда, когда это касается лоббирования того или иного шкурного вопроса.

 • Козарлюга:

  Ваша оцінка: Thumb up 13 Thumb down 3

  ))) я чекав такої реакції, я вважаю що так, хай краще буде кухарка – патріот депутатом, ніж чечетов, єфремов, юрчишин, симоненко чи ківалов….. непрофесіоналізм менше шкодить, ніж професійна диверсійна діяльність у парламенті)))

 • Пронира:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 7

  Страшно стає, коли люди переконливо заявляють про те, що кухарки-патріоти з матросами мають займати місце в парламенті. Якась дивна позиція після всього, що пережила та переживає вся країна…

 • Поліна:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 4

  Пробачте, будь ласка, а сумістити ці дві риси ну зовсім ніяк? Хіба у нас в державі усі патріоти – це кухарки (сантехніки, слюсарі і т.п.), а усі професіонали зрадники? Вибачте, але з нашим багатогранним народом не вірю. І вважаю, що творити закони та керувати державою мають саме такі люди.

 • Поліна:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 1

  Мала на увазі патріоти-професіонали. От.

 • Віталій:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 7

  Саме це я і мав на увазі… має бути поєднання патріотизму та професіоналізму… І я дуже сумніваюся, що, наприклад, Булатов чи Парасюк в собі це поєднують… А те, що в головах окремих наших громадян така каша – справді страшно… Як казав Подервянський: “Нєт, нам до Європи срать і срать…”.

 • і шо?:

  Ваша оцінка: Thumb up 5 Thumb down 1

  як на мене – добре, що хтось щось роздає, навіть і в суто передвиборний час. І чим більше – тим краще… і будь-хто, будь з якої партії чи руху… Треба брати і не відмовлятись ” пользуясь случаем “, тільки от висновки робити не заплющеними очима, а виважено. А то знову буде розмова про те, що народ має владу, яку заслуговує… звідки виходить, що отримала школа вікна під вибори, то й кандидат, тіпа нормальний… хрен там…

 • Козарлюга:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 2

  А хто з кандидатів по 13-му округу є патріотом і професіоналом? підкажіть будь-ласка, а то не знаю кого вибрати, всі вони мені бридкі…

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 0

  Когда в Чехии свергли коммунистов и провели люстрацию, президент Вацлав Гавел поставил на многие руководящие посты молодых, неопытных патриотов. И тогда все его упрекнули, кого мол ты поставил. А он ответил так, пусть будет лучше два три года ошибок, чем 20 лет ( не уверенна в цыфре ) бездеятельности.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 1

  Нам ничего не надо изобретать и умничать. Чехия, Польша и др страны это уже прошли. Сейчас время патриотов. Даже, если это кухарка.

 • КАРКУША:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 10

  Це время не патріотів а ідіотів! Бо тільки ідіоти проголосують за других ідіотів!

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 8 Thumb down 1

  Хотелось бы знать , что Вы Каркуша были на Майдане в то, нелегкое время. И хотелось бы думать, что Вы готовы хоть сейчас поехать добровольцем в зону АТО. Там действительно патриоты. А Вы сидите в Хмельнике , и извините за скудность речи и п…..е.

 • КАРКУША:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 8

  Непотрібно прикривати ідіотизм майданом!

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 1

  Вы лично на нем были?

 • КАРКУША:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 7

  Да! і бачив ідіртів не менше чим зараз! А скільки їх насправді покаже голосування!

 • і шо?:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 0

  народ! а шо це вчора було ? музика грала, цукерки давали… аж до 23.00..

 • Пронира:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 1

  Музичний цукеркопад))

 • Неверю:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 0


  Подробнее: Кликни ссылку ниже…
  Вы видели фронт, видели реальное состояние дел… Сколько еще будет длиться война?

  - Очень долго – два, может, три года. У нас нет тяжелого оружия, никто его не дает. Если бы власть хотя бы скоординировала наши усилия, наладила связь между батальонами, взаимодействие, грамотно бы продумывали операции… Мы бы уже гнали террористов и российскую армию с нашей земли. Но они даже этого не делают. Просто плюют на нас: стойте тут сами, еду ищите сами. Вот так.

 • Неверю:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 0

  Для участі у виборах ЦВК зареєструвала загалом 29 політичних сил, понад половину яких – нові
  Вибори до Ради-2014: Повні списки кандидатів від усіх партій

 • Не вірю:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 0

  як кажуть дають-бери!і це цілком правильно в такий час!але!велике але!Коли будете стояти в кабінці для голосування робіть свідомий вибір!

 • Захма:

  Ваша оцінка: Thumb up 2 Thumb down 5

  Після всього прочитаного можна точно сказати що воля то те шо приїхало юрчишина продвигати до ВР. Це яким чмом треба бути щоб віддати голос за недорозвиненого ушльопка. Поважаючий себе політтехнолог не поїде заносити жопу тварині яка фінансувала та організовувала поїздки на антимайдан

 • DC_Dent:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 0

  Не бачу проблеми проголосувати за айдарівця.
  Старі пики набридли до відрази.
  Не має бути в раді мільйонерів зі смердючим шлейфом корупції минулих періодів.
  Голосуємо за нові сили, за нові патріотичні обличчя!

 • Козарлюга:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 3

  потрібно голосувати за “прахвесіаналів” ))))

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 5 Thumb down 0

  Не знаю кто под ником Захма, но сразу вспоминается анекдот про обезьяну. Никакого отношения к Юрчишину или кому-либо я не имею. Я просто родом из Хмельника. И все что там происходит мне до конца не безразлично. Но если бы мне пришлось выбирать между Катеринчуком и Юрчишиным, и других вариантов бы не было, я бы выбрала Юрчишина. Потому что лучше открытый враг, чем как говорится имея таких друзей как Катеринчук и врагов уже не нужно.

 • Воля:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 0

  А вообще согласна с DC-Dent. Нужно голосовать за новые силы. За патриотов.

 • Захма:

  Ваша оцінка: Thumb up 5 Thumb down 0

  Головне не плутайте патріотів з ідіотами і тими хто себе вихваляє

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Войти