РЕДАКТОР ГАЗЕТИ «Я ТА МІСТО» ВИБАЧИВСЯ ПЕРЕД «НАРОДНИМ ВІЧЕ»…

150831_116703901728664_5096674_nРедактор підконтрольної міському голові Василю Грушку газети  «Я та МІСТО» Сергій Панаскевич вибачився перед громадською організацією «Народне віче». Причиною такого кроку стала публікація, яка була розміщена в попередньому номері газети та була підписана «Народне віче. м. Хмільник».

В роз’ясненні, яке також було опубліковане в газеті, пан Панаскевич зазначив, що матеріал було розміщено з його вини, так як він не перевірив авторство та помилково підписав його, начебто від ГО «Народне віче».

Також редактор газети «Я та місто» зазначив, що такий крок зловмисника, який так його підставив, надіславши цей матеріал електронною поштою, можливо пов’язаний з бажанням дискредитувати газету та усунути її з медійного простору міста Хмільника.

Нагадаємо, що в одному з попередніх номерів газети «Я та МІСТО» було розміщено матеріал, підписаний Народним віче, хоча жодного відношення до цієї публікації новостворена громадська організація «Народне віче» не мала. Це викликало справедливе обурення в представників цієї організації, що й стало причиною спростування інформації та вибачень з боку редактора газети «Я та МІСТО» Сергія Панаскевича.

Комментарии

 • володимир:

  Ваша оцінка: Thumb up 6 Thumb down 0

  Правильно назвати те блудне васіне та сірожине видання-понос та Місто!  Але приємно що черговий раз тих писак тнули носом, а скільки брехні таки проходить….

 • LEON:

  Ваша оцінка: Thumb up 7 Thumb down 0

  такий крок зловмисника, який так його підставив, надіславши цей матеріал електронною поштою, можливо пов’язаний з бажанням дискредитувати газету та усунути її з медійного простору міста Хмільника
  Ця бредова ідея, горе редактора, не збільшила популярність його газетьонки а навпаки дискридитувала її і весь колектив, який там працює. Це невдалий, необдуманий, популіський трюк,  який приніс більше шкоди а ніж користі не лише газеті а і всій громаді міста.

 • LEON:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 0

  Випадково попав в руки останній номер газети “Я та місто”і мені дійсно стало сумно після того, як я прочитав статтю СУМНО,КОЛИ ЗНИКАЄ БУДЬ-ЯКА ДОВІРА. В ході перегляду статті , я подумав, що напевно прийшло прозпіння до Сергія Миколайовича Панаскевича, редактора і власника газети”Я та місто”. Але  скоро все стало на свої місця. Виправдовуючись перед ГО “Народне віче”, що він тільки і про кого не говорив. Це яким циніком необхідно бути, щоб в ході вибачення спаплюжити того перед ким вибачається і зробити це так тонко, щоб ніхто не замітив та щей зацепити і вилити куш бруду на опонентів любимого ним мера, Володимира Щеремету та Миколу Зелінського. Чого тільки варті брехливі запевнення, що редакція розпочала розслідування цього випадку. адже відомо, що ніякого електронного листа небуло. І на завершення це те як підписана стаття “Сергій Миколайович Панаскевич, редактор і власник газети”Я та місто”.  А, поскромніше не можна.   Я ще раз упевнився, що зникла будь- чка довіра))))

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 0

  Поноскевич вважає що він один розумний. Я диву даюсь коли воно знову і знову продовжує брехати вигадучи будь-що аби себе виправдвти. Гидота

 • Антон:

  Ваша оцінка: Thumb up 3 Thumb down 0

  Коли цьому телепню поносу вже дійде  що газета має нести людям правду. Воно просто якийсь провокатор, робить все, аби когось обрехати, облити брудом нормальних людей і виправдати злодія грушка.

 • XXL:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 0

  Щось не зрозумів, а вибачення, де ??? Воно ж виправдовується, і в той же час звинувачує ГО “Народне віче”, що це міг зробити тільки хтось з них: “бо це людина яка знає формат спілкування з “Я та місто” та могла відслідковувати багато технічних аспектів і “прорахувати” поноса особисто, та свідчить про повну безпринциповість певних людей які використовують довіру своїх товаришів по обєднанню.” Як відреагує на це “Народне віче”?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Войти