В ХМІЛЬНИКУ ОФІЦІЙНО ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС ІДЕЙ НА ОБЛАШТУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ МІСТА

imagesУправління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради оголошує конкурс ідей щодо облаштування та благоустрою центральної площі міста Хмільника.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.
Мета конкурсу: визначення кращої пропозиції щодо облаштування центральної площі міста.

Порядок проведення конкурсу:

Для проведення конкурсу та визначення переможця управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради утворює відповідну комісію.

Конкурсні роботи приймаються комісією зі складу посадових осіб, депутатів міської ради, а також представників громадськості, які становлять не менше 50% від її загального складу.

Конкурсні пропозиції подаються за адресою: 22000, м. Хмільник, вул. Столярчука,10, управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради, каб.202, факс (04338) 20278, контактний телефон: 2-32-73. Електронна пошта:

Конкурсні пропозиції приймаються до 17.30 год. 17 жовтня 2014 року та можуть бути виготовлені у будь-якому вигляді (малюнок, графіка, скульптура, мультимедійна презентація тощо).

Конкурсна комісія організовує виставку конкурсних пропозицій з метою врахування думки громадськості щодо майбутнього вигляду центральної площі міста та подальшого визначення переможця конкурсу. Виставка розміщуватиметься в холі міської ради на 2-му поверсі та триватиме один місяць.

Після завершення терміну проведення виставки конкурсна комісія визначає переможця конкурсу.

Конкурсна робота - переможець буде використана для замовлення та розробки проектно-кошторисної документації  на облаштування та благоустрій центральної площі міста.

Комментарии

 • Мегофон:

  Ваша оцінка: Thumb up 1 Thumb down 0

  А конкурс спонсорів?

 • володимир:

  Ваша оцінка: Thumb up 4 Thumb down 0

  От хитруни, хтось зробить гарний проект а пан пятківський знову на себе всю славу забере)))))) а вася на цей раз такого позору не витримає)))))

 • LEON:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 0

  А хто хитрун, Пятківський чи вася? Чи це ми знову взнаємо після конкурсу.

 • Вікторія:

  Ваша оцінка: Thumb up 0 Thumb down 0

  Чи не здається Вам, що краще оголосити конкурс на рівень підвищення освіти серед громадян? Бо якщо навіть працівники освіти слухають російську попсу і з радістю переглядають російські серіали, чого чекати від решти населення?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Войти